המרצים בקואליקס עם שמול

למרות שאת רוב הקורס מעביר שמוליק דורינבאום, מנהל המכללה, ישנם שיעורים שהם מקצועיים בנושאים ספציפיים מאוד חשובים כמו פייסבוק וגוגל אדוורדס, שהעדפנו להביא לכם את המרצים הטובים ביותר לתחומים הנ"ל.

שמוליק דורינבאום

מרצה על SEO (בעלי המכללה)

עם מעל ל-15 שנה בתחום, שמוליק דורינבאום, מנהל כיום חברת SEO מהמוכרות בישראל, מרצה כבר כ-6 שנים על התחום במכללות שונות וגם בכנסים מוכרים בתחום, כיום, מרצה בלעדי ומנהל המכללה של קואליקס.

יאן יאנקו

מרצה על פרסום בפייסבוק

איש שיווק דיגיטלי, מרצה ויועץ לאסטרטגיית שיווק דיגיטלי. בעל עשר שנות ניסיון בפרסום בפייסבוק, ממייסדי ומנהלי הקבוצה הגדולה בתחום הפרסום הדיגיטל בישראל "מקצועני פרסום בפייסבוק" והבעלים של "יאן יאנקו"

נתי אלימלך

מרצה על אנליטיקס (מנכ"ל SEO Israel)

איש קידום אתרים ואנליטיקס, נתי אלימלך מנהל את אחת חברות הדיגיטל הוותיקות והגדולות בישראל. נתי מרצה במכללות, אוניברסיטאות וכמובן פה בקואליקס על כל מה שדיגיטל.

ליאור נויפלד

מרצה על כתיבה שיווקית (שותף ב True)

ליאור נויפלד, פרסומאי, סופר ואושיית פייסבוק. נויפלד משמש כיום כסמנכ"ל קריאייטיב ושותף במשרד הפרסום טרו (true), בעברו ברזני לוי. לנויפלד למעלה מ-22,000 עוקבים בפייסבוק. ב-2016 הוציא את ספרו הראשון ולאחרונה הוציא את ספרו השני "יש רק שני אנשים בעולם" 

לירז פוסטן רחמים

לירז פוסטן רחמים

מרצה על אופטימיזציה לתוכן

לירז פוסטן, בעלת ניסיון של מעל 12 שנה בזירה הבינלאומית, מומחית לאסטרטגית תוכן ושיווק אורגני לעסקים. לירז מרצה במכללות ובכנסים בינ״ל.

אור פיאלקוב

מרצה על פייסבוק (בעלים של פיאלקוב דיגיטל)

אושיית פייסבוק ובעלים של חברת פיאלקוב דיגיטל, מהמובילות בתחום של שיווק בפייסבוק בארץ. מייסד ומנהל של קבוצת הדיגיטל הגדולה בישראל: מקצועני פרסום בפייסבוק

נכס דיגיטלי שמכניס 1,000$ בחודש בהתחייבות

40,000 ש"ח ותוך שנה וחצי יש לכם אתר שמכניס 1,000$ בחודש.

כן, בהתחייבות עם החזר מלא.