בניית נכסים דיגיטליים

לפני שאתם מתחילים לקרוא, בואו ננסה להבין מהו נכס דיגיטלי באמת, אחרי שכל כך הרבה אנשים מתחילים לדבר על הנושא הזה מכל מיני בחינות, אני רציתי לעשות שני דברים עיקריים:

  1. ללמד אתכם מהו נכס דיגיטלי אמיתי ומהו לא נכס דיגיטלי
  2. ללמד אתכם לבנות נכסים דיגיטליים משלכם ולהתחיל להרוויח כסף מעולם האונליין

אז נתחיל קודם כל ממה זה בעצם נכס דיגיטלי בפשטות:

  • אתר אינטרנט מלא במידע או תוכן מעניין שמושך גולשים בתחום מסוים
  • אתר אינטרנט שמצליח להכניס גולשים לאתר בצורה כזו או אחרת (טבעית / ממומנת)
  • אתר שמציע מוצר או שירות כזה או אחר אשר בדרך כלל, לא קשור כלל לבעל האתר אלא למישהו צד ג' אשר ביצע שת"פ עם בעל האתר למען עמלה כלשהי שקבעו יחד.

אילו סוגים של נכסים דיגיטליים מוכרים קיימים?

  • אתר אינפורמטיבי 
  • אתר מכירתי
  • אתר שירותי

רוצים לראות את הוובינר המלא שלי בנושא בניית נכסים דיגיטליים? השאירו פרטים וקבלו גישה מלאה להקלטה (כ-שעה ו25 דקות)

אתר אינפורמטיבי

אתר אינפורמטיבי הינו אתר אשר נותן מידע  בלבד, ללא מכירת מוצרים או שירות כזה או אחר, אתר אשר רוצה בסך הכל לענות על שאלות פשוטות בהקשר לתחום בו הוא פועל.

דוגמא שלי אישית:

האתר קידיפדיה, הינו אתר אשר נותן מידע לכל אישה הריונית שרוצה לדעת מה אמור לקרות או איך היא אמורה להרגיש בזמן ההיריון (בכל שבוע ושבוע מההיריון) ועד לשמות של בנים ושמות של בנות. האתר מונה בערך כ-15,000 גולשים בחודש ו"על הדרך" נותן עצות לקניית צעצועים וצילומי היריון. בעזרת ה"עצות על הדרך" אני מקבל עמלת תיווך עם כל אחד מהמפרסמים.

אתר מכירתי

אתר מכירתי הינו אתר אשר בסך הכל מוכר מוצרים, ברוב המקרים, בעולם של נכסים דיגיטליים, מכירת המוצרים הינה של צד ג' ולא של בעלי האתר, משמע, בעל האתר בסך הכל "משווק" את האתר אבל לא מוכר את המוצרים בפועל, אלא רק מקבל עמלות מוסכמות עם הצד המוכר האמיתי מאחורי המוצרים. 

אתר שירותי

אתר שירותי הינו כשמו כן הוא, נותן שירות כלשהו, בדרך כלל מעולם בעלי המקצוע, וכך בעצם השיווק והמכירה באתר מאוד ישירה, למשל, אתרים של אינסטלטורים או מרחיקי יונים, חברות ניקיון וכד'. 

דוגמא שלי אישית:

האתר VIP-services הינו אתר שמשווק את עצמו כאתר להסעות ברחבי הארץ, החברה שמאחורי האתר הינה חברת הסעות בשם אחר שבסך הכל נותנת שירותי הסעות ומקבלת את כל הפניות שקיימות באתר. עבורי? עמלת תיווך לכל פניה שהם מקבלים (בדר"כ בין 30-70 שח לפנייה)

ששש.. וובינר בהפתעה

באים לקבוצת הווטסאפ?
ללמוד SEO בחינם ב-LIVE

רוצים ללמוד SEO להכיר מה זה נכסים דיגיטליים? לבחור נישה להרוויח ממנה כסף?

בקבוצת הווטסאפ הסגורה שלי, אני מעלה מדי פעם הודעה של "הערב, 20:00, לייב על בחירת נישה" וכד'. בואו לראות את ההדרכה האחרונה או הצטרפו לקבוצת הווטסאפ כבר עכשיו >>