סמינר קידום אתרים ושיווק באינטרנט

shmel13 שנים (ויותר) שאני מתעסק בשיווק באינטרנט וכל יום אני מגלה שיש יותר מ100 דרכים שונות לשווק את עצמך, זה לא משנה אפילו מה העסק, זה משנה באיזו פלטפורמה (כן, גם אני שונא את המילה הזו "פלטפורמה") הרי מה יש לנו היום? יש את גוגל, יש את הפייסבוק, אאוטבריין, טאבולה ולפעמים אפילו יש לנו את הגוגל פלוס (עם כמה שהוא מסכן ומנודה).

אז מה כבר יש לי לתת לכם?

אז אני החלטתי לדבר קצת ולספר על שיטות השיווק שלי שעבדו עבורי ועבור הלקוחות שלי, ואף ממשיכות לעבוד בצורה יומיומית. שיטות שיווק שלא נראות כמו "בואו להביא לי כסף ואני אביא לכם את הנשמה שלי" לפעמים, מספיק להראות שיש לך נשמה בעסק, והלקוחות יביאו לכם את השאר. כולל לקוחות נוספים.

תכינו את הלפטופים שלכם, מתוך הדברים שתראו בסמינר:

יש עוד לא מעט נושאים שאגע בהם ביום לימודים אחד בלבד. לא תצאו משם גאוני חלל אבל תצאו משם עם כלים שיגרמו לכם סוף סוף להבין איך אפשר לקדם אתר בעצמכם, בעזרת צ'קליסט פשוט וקל, בסמינר קידום אתרים הראשון והחושפני במיוחד יוצא לדרך, תפסו מקום.

כל חודש כמעט אני יוצר סמינר חדש שנוגע בדברים חדשים בעולם השיווק בדיגיטל, באוקטובר 2019, העברתי סמינר על חשיבות בניית קישורים לאתר ואיך עושים זאת נכון! אם אתם רוצים לראות את השקפים ואת ההדרכה המלאה בנושא, כנסו לכאן


שכנעת אותי, שמור לי מקום בסמינר