ייעוץ קידום אתרים, לדעת לכוון למקום הנכון, בזמן הנכון

אחרי כל כך הרבה שנות ניסיון בתחום שלי, אין כמעט מקרה שלא ראיתי, אין כמעט "אסון" שלא חוויתי, עכשיו כל מה שנשאר לי הוא להעביר את זה הלאה, אז נכון שאני עושה זאת גם בעזרת לימודי SEO בלא מעט מקומות, אבל בעיקר אני מצליח להעביר את זה הלאה בעזרת ליווי וייעוץ ללא מעט חברות אשר רוצות להבין על איזו דוושה ללחוץ בשביל להגיע למקום הראשון וכמובן, על איזו דוושה צריך להיזהר לא ללחוץ? אחרי הכל, בגוגל, אין מקום לטעויות, לחיצה אחת לא נכונה במקום הלא נכון ואתם עפים מתוצאות החיפוש, סמכו עליי, אתם לא רוצים ללחוץ על שום דוושה או כפתור שגוגל לא ביקש מכם.

אז על אילו דברים חשוב להתייעץ קודם עם יועץ SEO מומחה?

  • לקראת בניית אתר חדש (לפני העלייה לאוויר!)
  • מעבר מפלטפורמה ישנה של אתר לאתר חדש
  • מעבר לדומיין חדש בשל מיתוג מחדש וכד'
  • ניהול מוניטין בצורה חכמה בתוצאות החיפוש
  • במידה והאתר לא מופיע בתוצאות החיפוש כלל
  • בדיקת התוכן בהתאם לצרכי קהל היעד
  • ובגדול, לקראת תהליך קידום אורגני בגוגל

מה קורה בעצם בסשן ייעוץ? פשוט מאוד, אתם יכולים להתכונן ואתם יכולים אף להכין גם אותי אם תרצו, אגיע מסודר עם תשובות לכל השאלות שלכם בתחום ה-SEO בהקשר רלוונטי ישיר וחד לתוצאות שלכם עד היום, אנתח את המתחרים שלכם ואגיע עם תשובות על "איך הוא עקף אותי" ובמיוחד על השאלה האהובה עליי "למה אני תקוע בעמוד 2 בתוצאות", דעו זאת, לכל דבר יש סיבה, לא תמיד צריך "לדחוף" עוד על מנת לקבל את המטרים האחרונים, לפעמים פשוט צריך לדעת לסדר את הדברים הנכונים בשביל להראות לגוגל כמה רלוונטיים אתם וכמובן, למה דווקא לכם מגיע להיות בעמוד הראשון.

דברו איתי ואעזור לכם להבין את גוגל טוב יותר, בעיקר בכל הקשור לפרמטרים שלו לקידום אורגני נכון יותר ומקצועי יותר. בעזרת ייעוץ מיועץ קידום אתרים זה בעצם להבין מה אתם עושים טוב (או לא טוב חלילה) ולהתאים את זה מול הצרכים של גוגל והגולש כאחד.  

יש לכם שאלה ספציפית? רוצה להכין אותי? שוט:

כותב המאמר
שמוליק דורינבאום

שמוליק דורינבאום

שמוליק דורינבאום, מומחה קידום אתרים כבר מעל ל-15 שנים, מוכר בתחום בשם "שמול", בעל סוכנות "שמול קידום אתרים", בעלי המכללה "קואליקס" לקידום אתרים והבעלים של Highver (כלי ניהול המשימות של ה-SEO).

רוצה להירשם ל-30 יום חינם למערכת ולקבל תבניות משימות מוכנות לקידום כל סוגי האתרים?