בתור אחד שחי את התחום של ה-SEO כבר 17 שנה בערך, אני חושב שאני מבין טוב מאוד מה חסר לאנשים שלא מבינים SEO, פשוט מאוד – התרגול. הרי, בכל קורס, בכל מכללה שהיא, הכל נראה אותו דבר, מצגות >> שיעורי בית >> מתרגלים דברים קטנים במקרה המושלם ואז הביתה, תתכוננו לראיון עבודה בתור "ניסינו שעה בכיתה כדי לעבור את המבחן המסכם"

אז החלטתי שאחרי כל הקורסים שצילמתי בחיים שלי, יש קורס אחד שאני חייב שיהיה לי ובהקדם האפשרי, קורס שלם שהוא פרקטיקה מעל הכל. מעל המצגות, מעל התיאוריה, מעל התהיות באוויר על איך גוגל עובד. להראות בפועל, מא' ועד ת', את כל הדברים החשובים ביותר שיש לדעת בבניית אתר, בקידום האתר ואפילו מהצד של להרוויח כסף מהצד מהתחום.

אז מה אני אומר פה בעצם?

יש לי קורס חדש, הגדול ביותר שאי פעם יצרתי, ולא סתם, שנולד מצורך ולא רק מהעשרה או "בניית נכסים דיגיטליים", לא ולא, הפעם אני עושה את הכל ביחד ובצורה הכי טובה שיכולה להיות עבורך – דרך העיניים שלי.

שימו לב, ממה הקורס הזה בנוי, ולמה:

  • נבנה אתר תדמית בוורדפרס (בעזרת אלמנטור לאלו שמכירים)
  • נבנה אתר חנות אונליין (כנ"ל) עם עזרים אוטומטיים למשיכת מוצרים מ-Amazon
  • נחקור תחומים בגוגל (ישראל וארה"ב) בשביל לדעת כמה זמן ייקח לנו להגיע לעמוד הראשון
  • נחקור אילו מילים אנשים מחפשים בגוגל בהתאם לתחום האתר שנבנה
  • נכתוב תוכן (או להזמין, וממי בדיוק) תכנים מותאמים נישה / תחום
  • נבצע אופטימיזציה ראשונית / שוטפת ומסכמת תקופה
  • נשיג קישורים חיצוניים לאתר שלנו (אם אתם לא מבינים, זה סבבה, מוקדם לכם לדעת אולי)
  • נבנה לנו נכס דיגיטלי בזמן שאנחנו לומדים SEO ואף נכניס את השקל הראשון בתום 8 החודשים של הפרויקט כולו של SEOOTS
  • כל הקורס, מלווה בקבצים מיוחדים, חדשים ומדויקים לבניית נכס דיגיטלי בארה"ב + תבניות מוכנות לכתיבת תוכן, לבניית אתר (תדמית + חנות) וחשוב מכל – ליווי אישי שלי פעם בשבוע לעבור על תכני השיעור ב-ZOOM קבוצתי עם תלמידי הקורס
  • בהמשך לסעיף הקודם – כל שבוע, נפגש ונעבור על תכני השיעור הקודם – על מנת שנוודא שכולם מבינים ויודעים מה הצעדים הבאים שלהם בבניית הנכס הדיגיטלי וכמובן, בשלב שלהם בידע ב-SEO.

הקורס הינו רחב ומלא שיעורים שונים ומגוונים, גם השיעורים אשר היו עם אותם הנושאים בקורסים הקודמים, בכל מקרה, צולמו מחדש בחודשים האחרונים על מנת לעמוד בפרמטרים המעודכנים ביותר של גוגל, של התחרות בגוגל ואף, לעבור את כל אלו שעדיין נשארו מאחור.

חשוב לדעת: לכל מי שיש כבר קורס כלשהו שלי, חשוב לדעת שמדובר בקורס אחר לחלוטין, גם אם הוא בעל אותו רעיון כללי, מדובר בקורס OTS, משמע, ללא מצגות והכל מצולם בזמן שאני עובד, כדי לקבל את הזווית הנכונה ביותר לעבודה יומיומית, מהזווית שלי.

אז מה אני מציע לכם?

למי שרוצה לרכוש את הקורס במחיר הזמנה מוקדמת מכולם, במקום ב-4,500 שח, יכול לקבל את זה בזמן הקרוב, במחיר של 2,400 שח בלבד (240 ש"ח ב-10 תשלומים שווים) עד התאריך 15.11.20

לאחר מכן, ההצעה תרד מהאוויר ונחכה כולנו להשקה הגדולה שלי ב-25.11.20 🙂

לכל אלו שמעדיפים לחכות, אפשר בשמחה ובאהבה, חשוב לדעת: בשל גודל הקורס החדש ובשל המידע והפגישות השבועיות המושקעות בתכנית הקורס, לא יהיה לקורס הזה מחיר "Black Friday" כמתוכנן לקורסים האחרים כהרגלי כמו בכל שנה.

דוגמא למה אני מתכוון ב-OTS? תראו את ההדרכה האחרונה שלי כדוגמא מעולה