קורס קידום אתרים אונליין עם מטרה אחת
איך מגיעים בתכל'ס לעמוד הראשון בגוגל?

בגוגל יש בסך הכל 10 תוצאות על "שאלות" עם עשרות אלפי חיפושים בחודש, איפה האתר שלכם?

מי זה שמוליק דורינבאום?

שמוליק דורינבאום, בן 37 (יליד 81), נשוי לאפי ואבא לאיתי ושיר. עברתי לא מעט בחיי, הרבה מאוד משנות חיי הוקדשו למען התעסקות מקצועית ונפשית עם התחום שנקרא "שיווק באינטרנט", ואחרי כל כך הרבה שנים בניהול לקוחות / עובדים / פרויקטים, הגיע הזמן לחלוק. כיום, מנהל חברת קידום אתרים קטנה עם 7 עובדים אשר מקדמת חברות קטנות וגדולות (החל מ-Wobi, אונ' חיפה, חברות מסחר בפורקס ועד לחברות קטנות).

  • מקדם אתרים כ-13 שנה
  • ניהל את תחום הדיגיטל בחברת Wobi
  • ניהל את תחום ה-SEO בסוכנויות גדולות ומוכרות
  • היה מרצה בקורס SEO במכללות האקר יו, פסגות, בצפר ועוד
  • שותף פרויקט איפיון SEO ב-WIX
  • בעל סוכנות SEO מצליחה עם לקוחות כמו אונ' חיפה, Wobi, ארכה ועוד..

מעל ל-25 שיעורים מלאי ידע ופרקטיקה על קידום אתרים בגוגל

מותאם לכל מסך שתרצו לראות בו את הקורס

כמה זמן אתם מעבירים ברכבת? תלמדו משהו בינתיים. כי אין דבר חשוב יותר מנוחות, קורס האונליין של שמוליק דורינבאום מותאם לכל מסך שקיים ולכל מובייל אפשרי, על מנת לצפות בקורס כל מה שאתם צריכים – זה אינטרנט, שם וסיסמא ואתם שם. הכל אונליין.

קבצים מוכנים לעבודה!

על מנת לא להיות תיאורתי בלבד בקורס, החלטתי לשתף אתכם בכל הקבצים שאני עובד עליהם יום יום(!) ככה תוכלו להיות בתוך העבודה ולא רק מעליה, בואו לראות איך מקדם אתרים עובר את חיי היום יום שלו עם הקבצים המוכנים ביותר לתהליך קידום. 

הסילבוס המלא לקורס האונליין

מה אומרים אלו שכבר למדו איתי?

שמוליק רציתי לומר לך שאני ממש שמח על היותי התלמיד שלך בלימודים! חייב לציין כי התכונה הכי מוערכת אצלי אצל מרצים היא אכפתיות. ויש לך את זה. מאחל לך שנה טובה עם המון תלמידים מרוצים כמוני
אורי מינץ
בעבר: תלמיד / היום: מקדם אתרים עצמאי
סהכ מה שלא הצליחו לעשות ב 6 שנות לימודים בישיבה תיכונית וב 3 שנות לימוד אקדמיות -הצליח שמוליק לעשות בקורס של 4 חודשים - לסקרן לעניין לאהוב ללמוד ולדעת איך להוציא את החומר העיוני למעשים ב"עולם האמיתי"
משה אדלר
בעבר: תלמיד / היום: מקדם אתרים
אחרי לא מעט זמן שלמדתי במכללת האקר יו במסלול ה-SEO עם שמול הבנתי שמדובר במקצוען, והיום, כבר הפכתי להיות חלק מהחברה כולה - ב"שמול". וגם היום, אחרי כמה חודשים עם שמוליק, אני לומד כל יום מחדש
דוד עמאר
בעבר: תלמיד / היום: מנהל פרויקטים ב"שמול"