קורס קידום אתרים אונליין
קריירה חדשה במרחק הקלקה

הקריירה שלכם מעולם לא הייתה בטוחה יותר

רוצים להיות מאלה שיושבים בבית קפה ועובדים עם המחשב הנייד שלהם? פשוט מאוד, למדו איך להשתמש באינטרנט לטובתכם, יותר מזה, איך להשתמש בגוגל בתור מקור הכנסה חודשי קבוע שרק יגדל עם הזמן. 

קורס SEO למתחיל

יש לכם רעיון ואתם רוצים לדעת איך לקדם אותו באינטרנט? כל הכלים כאן במיוחד בשבילכם בצורה ברורה ופשוטה

קורס SEO לעסק עצמאי

רוצים לבנות לכם תשתית שתכניס לכם הכנסה קבועה חודשית? הצעדים הברורים כאן בפנים עם קבצים מוכנה לעבודה יומיומית

קורס SEO לקריירה חדשה

רוצים להפוך להיות מקדמי האתרים של מחר? הכנה לקריירה החדשה בעזרת שיעורי SEO מתקדמים על ניהול עסק וקריירה

מי זה שמוליק דורינבאום?

שמוליק דורינבאום, בן 38 (יליד 81), נשוי לאפי ואבא לאיתי ושיר. עברתי לא מעט בחיי, הרבה מאוד משנות חיי הוקדשו למען התעסקות מקצועית ונפשית עם התחום שנקרא "שיווק באינטרנט", ואחרי כל כך הרבה שנים בניהול לקוחות / עובדים / פרויקטים, הגיע הזמן לחלוק. כיום, מנהל חברת קידום אתרים קטנה עם 7 עובדים אשר מקדמת חברות קטנות וגדולות (החל מ-Wobi, אונ' חיפה, חברות מסחר בפורקס ועד לחברות קטנות).

מותאם לכל מסך שתרצו לראות בו את הקורס

כמה זמן אתם מעבירים ברכבת? תלמדו משהו בינתיים. כי אין דבר חשוב יותר מנוחות, קורס האונליין של שמוליק דורינבאום מותאם לכל מסך שקיים ולכל מובייל אפשרי, על מנת לצפות בקורס כל מה שאתם צריכים – זה אינטרנט, שם וסיסמא ואתם שם. הכל אונליין.

קבצים מוכנים לעבודה!

על מנת לא להיות תיאורתי בלבד בקורס, החלטתי לשתף אתכם בכל הקבצים שאני עובד עליהם יום יום(!) ככה תוכלו להיות בתוך העבודה ולא רק מעליה, בואו לראות איך מקדם אתרים עובר את חיי היום יום שלו עם הקבצים המוכנים ביותר לתהליך קידום. 

מה אומרים אלו שכבר למדו את קורס האונליין?

לשמול יש ניסיון רב ב SEO והוא חולק אותו עם אנשים בעזרת הקורס אונליין המקיף ביותר שקיים בעברית. קידמתי אתרים בעבר ועדיין למדתי דברים חדשים. השילוב של הקורס ביחד עם קבוצת פייסבוק סגורה שמאפשרת התייעצות עם קולגות וגם עם שמול הופכת את הקורס אונליין למתחרה שקול לקורסים יקרים במכללות השונות.
ליאור פלג
תלמיד קורס האונליין
הקורס מקצועי ומתעדכן כל הזמן שמוליק תמיד זמין לשאלות יש מבחנים מקצועיים שבודקים את רמת הידע בזמן אמת חווית משתמש נוחה וקלה.
יונית רון קרופרו
תלמידת קורס האונליין
כאחד שלא מגיע מהתחום של בניה או קידום אתרים, היה לי חשוב ללמוד איך לקדם את האתר שלי לבד. בקורס שמוליק מסביר שלב אחרי שלב בצורה ברורה ופשוטה, כיצד לקדם את האתר בצורה נכונה. אני חייב להגיד שכיום האתר שלי מקודם אורגנית בעמוד הראשון בביטוים אותם רציתי לקדם. תודה רבה בזכותך האתר שלי מביא לי לידים באופן קבוע
קובי זהבי
תלמיד קורס האונליין