הדרכה בשידור חי ב-18/12/2019, ב-20:00 בערב

למה כדאי להיכנס לתחום ה-SEO ב-2020?

מה נלמד בהדרכה:

  • מה מקדם אתרים עושה ביום יום ולמה זה מקצוע כל כך נדרש היום? מה בתכל'ס עושה מקדם אתרים כשהוא קם בבוקר ומתיישב על המחשב?
  • כמה כסף אפשר להרוויח בזה בתור שכיר וגם כעצמאי? עדות ממקור ראשון, אסביר לכם כמה אני משלם לעובדים שלי + כמה אני מרוויח כעצמאי ואיך?
  • מה צריך ללמוד כדי להפוך למקדם אתרים מעולה ומרוויח? איפה ומה צריך ללמוד כדי באמת לעשות הסבה מקצועית בתוך כמה חודשים בלבד?

מי מעביר את ההדרכה?

נעים מאוד, שמוליק דורינבאום 🙂 בן 38, (+2 ילדים מושלמים) מקדם אתרים בגוגל כבר כ-15 שנה ובעלים של 3 חברות פעילות: "שמול קידום אתרים" סוכנות קידום בגוגל, מכללת "קואליקס" (ההרשמה למחזור #3 בעיצומה) והסטארט-אפ החדש בעולם השיווק בדיגיטל – Highver (מערכת לניהול משימות ייעודית ל-SEO).

בהדרכה הזו אני אשתף את התכל'ס העיקרי של עולם ה"קידום אתרים בגוגל" ממה שלמדתי ועזר לי, לתלמידים שלי ואף לעובדים שלי שלמדו לא מעט ממני בנושא. אני אראה לכם, איך נראה היום יום שלנו כמקדמי אתרים ולמה זה הפך לתחום כזה נחשק?

למה ההדרכה בחינם?

אני מאמין בשקיפות מלאה. ההדרכה הזו היא שיעור היכרות לקורס שלם ומקיף שאני מעביר בנושא קידום אתרים אורגני בגוגל ברמה של שינוי קריירה לטובה ולהצלחה אישית.

המטרה שלי בהדרכה היא להראות לכם את ההזדמנות הגדולה שכסף מהאינטרנט לא גדל על העצים אבל בהחלט קל להבנה, לא תמיד קל ליישום (צריך שעות עבודה על המחשב) אבל בהחלט קל לתפעול במהלך הדרך.

אם תרצו ללמוד את הנושא לעומק תוכלו להצטרף לקורס. ואם לא – תוכלו ללמוד לבד כמובן עם הרבה השראה והמלצות שתקבלו בהדרכה.

גלילה לראש העמוד

אין דבר כזה הכנסה פאסיבית, אבל יש "כסף מהצד" רוצים לראות מה הכוונה?

הכנתי עבורכם הדרכה מסודרת שתציג לכם כמה דברים חשובים לפני כן, החל מאיפה אתרים היום מרוויחים כסף ועד לדרכים לעשות בעצמכם